info@istanbulesh.com

Hizmet Listesi

Radyoloji Hizmetleri

Evde görüntüleme hizmetleri ileri teknoloji kullanılarak uzman teknisyenlerimiz tarafından hastanın bulunmuş olduğu ortamda hastaya her hangi bir rahatsızlık verilmeden sunulmaktadır.

DEVAMI
Terapi Hizmetleri

Evde fizyoterapi hizmeti verilen hastalarımızda hareket bozukluğuna yol açan her türlü yaralanma, hastalık ve yaşlılıkta, ağrı ve fonksiyon bozukluklarında uzman bir hekimin tanısı sonrası...

DEVAMI
Diyetisyen

Bir sağlık kuruluşuna gidemeyen ya da ulaşımda sorun yaşayan hastalar için özel olarak bulundukları yerde ziyaretlerini gerçekleştirmektedir.

DEVAMI
Evde Uyku Testi

Evde Uyku Testi (polisomnografi testi) kişinin uyku sırasında yaşadığı uyku apnesi, uykuda nefes durması, horlama, uykuda periyodik bacak hareketleri gibi uyku bozukluklarının tespit edilmesine yarayan bir testtir.

DEVAMI
Evde EEG Testi

EEG beynin elektriksel faaliyetini incelemek ve yorumlamak amacı ile yapılan bir tetkiktir. EEG Testi epilepsi, algı bozuklukları, santral sinir sistemi hastalıkları, bunama, dikkat dağınıklığı ile birlikte bazı psikiyatrik hastalıkların teşhis ve tanılamasında kullanılır.

DEVAMI
Laboratuvar

Laboratuvar hizmetlerini sağlık kuruluşlarına gitmenize gerek kalmadan uzman hemşirelerimiz tarafından hasta evinin konforunda enfeksiyon riski olmadan Doktorunuzun talep etmiş olduğu haftalık, aylık yada rutin kan ve idrar tahlillerinizi yaptırabilirsiniz.

DEVAMI
Check Up Hizmetleri

İçerik Gelecek

DEVAMI

ACİL RANDEVU

HEMEN BİZE ULAŞIN
RANDEVU TALEP EDİN

+90 (542) 541 13 24

info@istanbulesh.com

Esenşehir Mah. Eryılmaz Sok. No:1/2 Ümraniye/İstanbul

TÜM BİLGİLERİMİZ